Systemy Monitoringu

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz wyszkolony zespół monterów, tworzy usługę na najwyższym poziomie. Wykonujemy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i komercyjnych.

Systemy monitoringu są powszechnie wykorzystywane w codziennym życiu, choć często nawet tego nie zauważamy, znakomicie sprawdzają się do nadzoru prywatnych posesji. Mogą zostać umieszczone nad wejściem / wyjściem do domu, podjazdu czy garażu. Dostarczamy kamery z możliwością obserwacji obiektów zarówno w dzień, jak i w nocy. Właściciele sklepu mogą umieścić sprzęt nad kasami, w magazynie i na zapleczu, strefach załadunku towaru itp.

Zdalny monitoring Szczecin

Plusy monitoringu:

  • + wzrost poziomu bezpieczeństwa o około 70%;
  • + możliwość obserwacji online;
  • + zniechęcenie potencjalnych włamywaczy, wandali, oszustów;
  • + weryfikacja pracy pracowników;

Pracujemy w sposób kompleksowy, począwszy od wykonania analizy zagrożeń obiektu i opracowanie na tej podstawie projektu systemu zabezpieczeń, dostawy urządzeń poprzez montaż i uruchomienie systemu. Nasza oferta to także serwis, konserwacja systemu oraz integracja z innymi systemami.

Instalacje monitoringu Szczecin

Koszt montażu systemu monitoringu różni się w zależności od liczby kamer oraz potrzebnego sprzętu przewidzianego do wykonania danej instalacji. Podczas wyceny uwzględniany jest również czas jaki nasi pracownicy muszą poświęcić na instalację. Jeśli chcą państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat wyceny, terminu realizacji zapraszamy do kontaktu.

Zapewniamy doradztwo w zakresie dodatkowego wyposażenia alarmów domowych i sygnalizacji pożarowych.