Ogrzewanie Elektryczne

Technologie budowlane zmieniają się dynamicznie, także w systemach grzewczych następuje rewolucja. Ogrzewanie elektryczne jest coraz bardziej ekonomiczne oraz łatwiejsze w automatycznym sterowaniu, dzięki czemu pozyskuje z dnia na dzień większą ilość zwolenników. Wydajność i szybkość uzyskania odpowiedniej temperatur w chłodnych pomieszczeniach jest łatwiejsze w elektrycznym ogrzewaniu niż systemach starego typu. Staramy się tak stworzyć projekt ogrzewania elektrycznego, aby nawet duże pomieszczenia ogrzać mniejszym kosztem.

 • Szczecin piece akumulacyjne

  Piece akumulacyjne

  Piece akumulacyjne z dynamicznym rozładowaniem są jednym z bardziej wymagających systemów ale ich montaż niesie za sobą duży plus, gdyż pobór prądu można ustawić w czasie trwania niższej taryfy dzięki czemu grzanie jest bardziej ekonomiczne. Piec dzięki dobrej izolacji wytworzone ciepło utrzymuje na długi czas a w razie potrzeby dzięki cichym wentylatorom oddaje ciepło do pieszczeń.

 • Szczecin grzejniki konwektorowe

  Grzejniki konwektorowe

  Grzejniki elektryczne - konwekcyjne wykorzystują fizyczne zjawisko poruszania się powietrza ciepłego ku górze. Grzejniki te powinny zostać odpowiednio w projektowane aby miały wysoką moc. Liczy się że na jeden metr kwadratowy instaluje się 100W aby uzyskać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu.

 • Szczecin ogrzewania podłogowe

  Ogrzewania podłogowe

  Podłogowe ogrzewanie elektryczne jest najczęściej montowanym systemem grzewczym w trakcie budowy bądź remontu mieszkania czy też domu. Systemy te gwarantuje idealne pokrycie pomieszczenia a uzyskanie temperatury jest szybsze i ekonomiczniejsze niż w przypadku instalacji starego typu. Dzięki takiem rozwiązaniowi możemy zrezygnować z innych systemów grzewczych w danym pomieszczeniu.

 • Szczecin przepływowych ogrzewacz wody

  Przepływowych ogrzewacz wody

  Elektryczne podgrzewacz przepływowe wody są idealnym rozwiązaniem do podgrzewania wody w domach jednorodzinnych bez względu czy jest to własne ujęcie czy też woda z wodociągu. Podgrzewacze wody dzielimy na dwie grupy: Mniejszej mocy zasilane 1-fazowo, najczęściej używane w mniej wymagających punktach czerpania wody. Drugą grupą są podgrzewacze dużej mocy zasilane 3-fazowo wykorzystywane przy większych instalacjach wodnych w których znajduje się kilka ujęć wody.

 • Szczecin ogrzewanie przeciwoblodzeniowe

  Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe

  Systemy przeciwoblodzeniowe dzięki zastosowaniu nowoczesnych termostatów nie są już najdroższymi sposobami na usunięcie śniegu czy lodu z chodników, dachów, podjazdów, rynien itp.. Termostaty te działają z czujnikami znajdującymi się na zewnątrz które analizują warunki pogodowe, dzięki czemu systemy grzewcze minimalizują zużycie energii a maksymalizuje skuteczność.

Bardzo dużo osób decyduje się na zamontowanie elektrycznego ogrzewania, ze względu na:

 • - prostą instalację;
 • - brak spalin;
 • - niską cenę urządzeń;
 • - brak ryzyka wystąpienia wybuchu;
 • - można je wyłączać na dłuższy czas bez ryzyka możliwości zamarznięcia instalacji;