Instalacje Teletechniczne

Instalacje teletechniczne to instalacje niskoprądowe, zasilane najczęściej napięciem 12 V lub 24 V. Instalacje tego typu powinny zapewniać użytkownikowi przede wszystkim bezpieczeństwo i podnieść standard budynku. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie teletechniki obejmujące projektowanie, budowę lub przebudowę oraz wykonujemy usługi serwisowe obiektów. W ramach naszych prac przeprowadzamy też testy, pomiary oraz diagnostykę instalacji. Wierzymy, że dzięki naszej kreatywności oraz zaangażowaniu jesteśmy w stanie sprostać każdej nawet najbardziej skomplikowanej instalacji. Dbając o wysoki poziom realizacji i możliwość wdrożenia nowych technologii stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników

W ramach sieci teletechnicznej instalujemy:

 • Systemy alarmowe szczecin - satel

  systemy alarmowe i antywłamaniowe

  Bezpieczeństwo to jedno z elementarnych potrzeb człowieka, to podstawa spokojnego życia. Alarmy skutecznie zabezpieczają nasz dobytek, nieraz gromadzony przez całe lata, przed włamaniem i potencjalną kradzieżą. Większość towarzystw ubezpieczeniowych wymaga montażu systemu alarmowego w ubezpieczonym przez nie miejscu. Naszym klientom oferujemy renomowane i certyfikowane alarmy.

 • sieci komputerowe Szczecin - wifi

  sieci komputerowe

  Sprawnie działająca oraz niezawodna sieć komputerowa to podstawa dobrze funkcjonującego biura, domu czy firmy. Coraz więcej informacji, zasobów danych i szybki dostęp do nich, jest wręcz niezbędny. Budujemy sieć według najwyższych standardów, tak aby była funkcjonalna i niezawodna.

 • videodomofony szczecin

  domofony i videodomofony

  W dzisiejszych czasach domofon jest już standardem w każdym obiekcie. System domofonowy lub wideodomofonowy pozwala użytkownikom kontrolować osoby odwiedzające nieruchomość. Jest to prosty sposób na zabezpieczenie przed dostaniem się do obiektu osób niepowołanych.

 • kontrola dostępu szczecin

  systemy kontroli dostępu

  Systemy kontroli dostępu mają za zadanie ograniczyć lub zarejestrować dostęp do pomieszczeń lub całych obiektów. W takich systemach określamy prawa dostępu, czas przebywania i wiele innych parametrów.