Audio-Video

Kino domowe

Domowa sala kinowa to marzenie każdego fana filmu i sportu na dużym ekranie. Zapewnia nie tylko większy komfort, ale też znacznie wyższą jakość obrazu i dźwięku. Podobnie jak kort tenisowy czy basen, kino domowe jest dużą inwestycją. Wszystko, co wchodzi w skład sali kinowej będzie miało wpływ na jakość dźwięku i obrazu. Począwszy od materiału wykończeń, przez wielkości i proporcjach pomieszczenia, odległości rzutowania, jasności ekranu, umiejscowienia projektora, oświetleniu, fotelach. Wszystkie te detale mają wpływ na jakość obrazu i akustykę pomieszczenia. 70% dźwięku, który słyszysz, nie pochodzi z głośników, a ze ścian, podłogi i sufitu!

Kino domowe Szczecin

Ekran w połączeniu z projektorem to kluczowy element sali kinowej. Ekrany rozpięte na stałej ramie zachowują idealną płaskość, a rama wykończona aksamitem podnosi postrzeganie kontrastu i pochłania niepożądane refleksy światła.

Oferuję pomoc i doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu, idealnie dopasowanego do Państwa oczekiwań. Od zaproponowania odpowiedniego zestawu który nagłośni salon, poprzez kompleksowy montaż wraz z końcową konfiguracją oraz serwisem.

Multiroom

Z myślą o osobach które chcą aby muzyka towarzyszyła im przez cały czas, powstały dedykowane systemu dźwięku o nazwie multiroom. Muzyka jako budzik, radio w trakcie golenia, przyjazne dźwięki podczas gotowania obiadu i wieczorny chillout w każdym pomieszczeniu. Wszystkim zaś zarządzamy z poziomu intuicyjnych aplikacji. Systemy mulitroom korzystają z serwisów strumieniujących dzięki którym mamy dostęp do milionów utworów, ale nie muszą korzystać wyłącznie z nich. W ofertach producentów są też wzmacniacze sieciowe przechwytujące dźwięk z innych sprzętów grających. Dzięki nim możemy podłączyć do systemu multiroom na przykład gramofon stojący bezpiecznie w pokoju odsłuchowym, aby móc słuchać ulubionych winyli w każdym pomieszczeniu domu.

Multiroom Szczecin

Instalujemy tylko sprawdzone produkty, za które możemy ręczyć że oferowana jakość dźwięku jest na najwyższym poziomie.

Oprócz realizacji instalacji dla klienta indywidualnego, zajmujemy się również projektowaniem kompleksowych systemów nagłośnieniowych dla obiektów komercyjnych. Wyposażamy i instalujemy systemy w salach konferencyjnych, sklepach, restauracjach. Prosta obsługa jest kluczem do każdej instalacji. Projektowanie systemów multimedialnych i nagłośnieniowych zawsze jest poprzedzone wywiadem z klientem. Rozpoznanie potrzeb, możliwości jak i ograniczeń ułatwia sprawną realizację projektu.